Послуги офісного, квартирного переїзду
у Хмельницькому

до 2,5 тонни

Телефонуй!
+38 (096) 669 00 14

Задумалися про квартирний, офісний переїзд? Телефонуйте!


Компанія Gruz у Хмельницькому перевозить офіси будь-якого розміру, починаючи від робочого місця одного співробітника, закінчуючи цілим бізнес-центром. Перевезем меблі, оргтехніку, архіви. Виконаємо роботи швидко і акуратно. Працюємо цілодобово та виконуємо замовлення точно в строк: замовте переїзд офісу після 18.00 год., і ваші співробітники прийдуть вранці на підготовлені місця у новому приміщенні. У нашій компанії вигідні ціни. Дізнатись ціну і отримати кваліфіковану консультацію можете дізнатися по телефону.

З Gruz офісний переїзд у місті Хмельницький - це просто.

Завжди
вчасно
Досвідчений
водій
Наші ціни -
чесні, прозорі
Дбайливо
доставимо вантаж

ТОП-3 рекомендації хмельничанам, які планують переїзд


  • Почніть з плану розміщення на новому місці. Заздалегідь вирішіть для себе в яку кімнату, в який кут повинні потрапити речі, коробки і меблі. Складіть схему на папері.
  • Самостійно упакуйте і перевезіть цінності і документи. Це позбавить вас від непотрібних переживань і підозр.
  • До 40% часу переїзду йде на упаковку речей. Тому, якщо ви самостійно упакуєте речі, залишивши нашим фахівцям для упаковки меблі і оргтехніку, то заощадите час і гроші.

Нюанси самостійної упаковки офісних, квартирних речей:

  • Картонні коробки збирайте правильно. Клапани зігніть назустріч один одному попарно і проклейте скотчем. Не можна загинати клапани один під одним по колу, тому що дно розвалиться.
  • У великі коробки складайте легкі та об'ємні речі: офісна техніка, одяг. У малі коробки важкі і крихкі речі. В середні коробки - все інше.
  • Підписуйте коробки - простіше буде знайти потрібну річ.
  • Якщо поклали в коробку крихкий предмет, то з усіх боків коробки напишіть: “СКЛО”. Можна наклеїти маркувальний скотч з написом "ОБЕРЕЖНО СКЛО".
  • Дайте кожній коробці номер згідно з планом розміщення речей на новому місці.